Domů > Nezařazené > DIY Atomizer Mini Did Genesis (clone)

DIY Atomizer Mini Did Genesis (clone)

30.09.2012

Pokud nevíte co s volným časem, jste nadšenci do Vapingu a baví vás kutit a zkoušet mám dnes pro vás doporučení na jeden levný, produkt, ke kterému všechny uvedené vlastnosti budete potřebovat.

Jedná se o repairable atomizer prodávaný pod názvem Mini Did Genesis (do závorky pro jistotu uvedu doplnění „Clone“) na českém trhu za cenu cca 400,-Kč.

Jedná se o čínský produkt se kterým si opravdu užijete mnoho legrace a pokud máte chuť zakoupit si nějaký ten „DIY atomizer“ a nevíte jestli vás celé to ladění a zkoušení bude bavit a tak se vám investice v obvyklém řádu cca >1500,-Kč vyplatí, možná za zkoušku stojí zvážení nákupu tohoto levného.

Má sice trochu blechy, ale ruku na srdce, co nemá že? 🙂

Hraji si s ním již druhý den a zkouším co se dá, aby atomizer podával co možná největší a nejlepší výkon.

Jednoduše řečeno, zkouším kam mě nechá zajít 🙂

Zvláště zprovoznění pouze s meshem bez opletu je parádnní zábava, ale mám radost, že už jsem počáteční tak trochu zklamání odstranil a už trochu vím co a jak, aby atty fungoval.

Ale ladím neustále, protože myslím, že má ještě trochu na víc. Uvidíme jak dlouho mě to bude bavit.

V podstatě je při ladění vše tak trochu fyzika 😉

Dovolím si uvést, že tento atomizer rozhodně není vhodný pro začátečníky ve Vapingu, bez předchozích alespoň základních zkušeností. A vlastnit multimetr (nebo grip s měřením odporu) je v podstatě nutností bez které se vám bude ladit velmi špatně, ne-li nemožně.

A nějaké to foto, kdyby náhodou někdo nevěděl o co jde:

Categories: Nezařazené Tags:
Komentáře jsou uzavřeny.