Domů > Nezařazené > Okurková sezóna?

Okurková sezóna?

17.07.2011

Obdržel jsem dotaz od Alex, zda by bylo možné publikovat její vyjádření názoru na jednu proběhlou akci (post) na foru svetecigaret.cz, kde bylo uvedeno její video, které natočila s Jeníkem a týkalo se míchání a tvorby vlastních liquidů.

Toto video vzniklo jako momentální nápad a chtěli jím ukázat jaký je postup při míchání vlastního e-liquidu.

Ale reakce na již citovaném fóru Alexu trochu nadzvedla a tak mi poslala svoje vyjádření, které bez jakéhokoliv komentáře (protože mě jako tvůrce tohoto webu se celá situace nijak netýká) zveřejňuji.

Alexa píše:


Jakoby s nastalými prázdninami přišla nouze o nová témata v naší e-kuřácké komunitě. Nebo alespoň v jedné její části. Když už se „doma“ nic moc neděje, což takhle „vypůjčit“ si příspěvek někoho jiného a opatřit ho svým inteligentním komentářem?
O čem je tu vlastně řeč? Co mě tak namíchlo, že jsem se rozhodla napsat svůj příspěvek?
V pátek jsem umístila na fórum e-Cigareta Fans krátké video, které jsem vložila na youtube. Video jsme natočili s Jeníkem jako takovou malou pomůcku pro e-kuřáky, kteří  by si třeba chtěli doma umíchat svůj vlastní liquid, ale tak trochu se bojí, že je to příliš složité.

Video jsem nevložila jako veřejné, které si může kdokoliv vyhledat a prohlédnout, ale jako neuvedené video. Zobrazit je tedy mohou pouze uživatelé, kteří na něj mají odkaz.

Jaké bylo v sobotu  moje překvapení, když se na fóru webu svetecigaret.cz toto moje video objevilo s poznámkou, že: „ se objevilo na youtube“?
No, na youtube se objevilo těžko. Takže zbývá jediná možnost, a to, že bylo „vypůjčeno“ z eCF (e-cigaretafans.eu), o čemž se dotyčný zapomněl zmínit. Rozhodně by to bylo fér jednání.
Komentář dotyčného k tomuto videu je kapitola sama pro sebe: „Nemám naprosto nic proti Jenikovi, ale pro nováčka bude toto video představovat zahrávání si se životem“.

No tedy, to je takový „vejžblebt“ až to hezký není. Zvlášť, když hned v další větě se píše: „Vařit“ liquid tímto způsobem, kdy do hotového základu jen přidáme příchuť, samozřejmě lze a v podstatě není co zkazit“.

No, mě to prostě připadá, že se někdo snaží být velmi důležitý a dělá histerii tam, kde k tomu není důvod… Patrně z nedostatku vlastních nápadů nebo snad lenosti hledat opravdu zajímavá témata kterými by obohatil e-kuřáckou veřejnost?

Když jsem toto video umísťovala na ecf, psala jsem tam, že se omlouvám za nedokonalost, protože to byl v podstatě takový momentální nápad. Dala jsem ho na e-kuřácké fórum z toho důvodu, že se tam může diskutovat a případné otázky zodpovědět. Obvinění z ohrožování něčího života si tedy velmi důrazně vyprošuji!!!
Pro příště bych byla ráda, kdyby měl dotyčný alespoň tolik slušnosti a uvedl, odkud dané video opravdu stáhl, případně vložil odkaz, kde probíhá k danému tématu i nějaká diskuse.

Děkuji.

Alexa

Categories: Nezařazené Tags:
Komentáře jsou uzavřeny.