Domů > Nezařazené > Marczin Radio Mod

Marczin Radio Mod

31.05.2011

Chtěli byste nějaký Mod nebo Grip ale nechce se vám utrácet zbytečně mnoho peněz?

Je vašim snem Mod s regulací výkonu?

Jste tvořiví, kreativní, šikovní a máte zkušenosti s elektrikou?

Pak právě pro vás by mohl být následující příspěvek inspirací jak si splnit svoje přání a ještě ušetřit při stavbě svého nového Vaporizeru, který bude splňovat vaše požadavky .

Podařilo se mi získat od Martina jeho první Mod a tak jsem se rozhodl, že se s vámi o ten kousek musím podělit.
A o co že se to vlastně jedná? Jde o plastový Box Mod jehož základem je obyčejné plastové rádio z tržnice, energie je čerpána z baterií 14500 (osazeno 2 kusy), závit má kompatibilní s Joye 510 a to hlavní, má regulaci výkonu!

Tím pádem je možno nastavit si požadovanou sílu od 2,9 do 6,9V.

A celé to vyšlo na pár korun 🙂

Marczin Radio Mod v celé své kráse

A jak takový Box Mod vznikal? O to se s vámi podělí sám tvůrce. Takto publikoval svoje poznatky ze stavby tohoto přístroje:

Delší dobu jsem také uvažoval o vlastním výtvoru, mne ale spíše zajímala možnost regulace, což je věc kterou nám soudruzi z číny ještě nenaservírovali a po prohlídnutí několika US stránek jsem si řekl, že když to udělá amík, nemůže to být žádný problém.

Stačil nástřel funkce mému kamarádovi který mi navrhl čím osadit obvod (díky Davide). Následně pak 2 večery bastlení a mám na stole baterku s regulací 2,9 až 6,9 V a kapacitou 1500 mAh.
V úvodu bylo nejhorší najít nějakou patřičnou krabičku do které by to všecko vlezlo nebylo to přehnaně velké, trošku to vypadalo a nerozpadalo se to.
Vietnamský megamarket je na tyhle věci někdy nejlepší místo, člověk tam najde věci, kterým pak dá konečně nějakou funkci :D.

Takže malé radio za 60kč a obal byl na světě.

Vloženy jsou 2Ks baterek Lion 14500 3,7v 750mAh což mi určitě stačí na celý den.

Zapínám to mikrospínačem v horní části (vedle závitu na atty) a reguluje se to trimrem na boku .
Ještě teda pár fotek jak to celý vypada.

Po osazení na desku se to už dalo vzít do ruky.

Takže tohle byl původní nástřel pro zjištění funkčnosti.

Pro závitovou část jsem použil těleso baterky z Nicka ( ja si říkal že se ten krám bude ještě někdy hodit 😀 ) Závit je vyvedený ven natolik aby šel nasadit i giant tank a eGo atomizer.

A teď proč jsem to celý dělal ? Tak v první řadě hulí to, hulí to jako kráva :D. S voltáží se to nemůže moc přehánět ale když pustíte třeba do giantu 5V je to opravdu znát.
Když tam pustíte 6,5V tak už to spíše palí, takže to chce na každý cart najít tu správnou polohu trimru.
Co je ale dalším přínosem že jsem vytáhl nějaké staré atty a carty které na normální baterce už pořádně nefungovaly a vyšší voltáž jim vrátila život .
Zkusím ještě někdy natočit video jak to hulí pak ho sem snad dám a kdyby někdo uvažoval o něčem podobném hoďte mi SZ a můžu postnout plánek toho obvodu .

Bastlení zdar !

Tak a mě už nezbývá než Martinovi poděkovat za zaslání a popřát mnoho zdaru do další práce. Martin totiž už má vyrobený první „opravdový“ Grip a to konkrétně z Duralu a když jsem to viděl na fotografii, tak myslím, že se ještě máme všichni na co těšit.

A co vy ostatní? Taky máte nějaký domácí Mod či Grip? Pochlubte se …

Categories: Nezařazené Tags:
 1. 31.05.2011 na 22:07 | #1

  Tak od chvíle co mi přišel, používám na plný výkon a musím konstatovat, že se to Martinovi povedlo.
  Díky kámo …..

  Našel jsem si vhodné nastavení regulace (zatím jsem neměřil, snad zítra) a ve spojení s LR306 atomizerem to maká jak víno.
  Takže závěr? Spokojenost 🙂

 2. marczin
  01.06.2011 na 23:41 | #2

  Tak to sem rád že to šlape už se těším na zimu kdy bude více času na tyhle ptákoviny. Hlavně ho Sandy neusmaž víš že je to bez záruky a veškéré servisní zásahy si hradíš sám 😀

 3. 06.06.2011 na 20:53 | #3

  Jen doplňuji-včera jsem udělal malou videoukázku, tak snad brzy se mi podaří ji sem nahrát.
  Momentálně mi totiž připojení chodí hrozně pomalu.

 4. AlVyb
  06.09.2011 na 18:21 | #4

  Ahoj, moc dobry… chtel bych postavit neco podobnyho.. Hodilo by se me par rad, Hlavne ohnedne zapojeni a vyrezeni zavitu. Byl by kontakt na autora?

 5. marczin
  06.09.2011 na 22:42 | #5

  závit musíš vždy přispůsobit tomu jakou krabičku použiješ, dá se použít stará malá baterka, hlava z eGo baterky a nebo třeba jen závit který se dá sehnat na některých webech s DIY věcma

 6. slimba
  25.02.2012 na 17:27 | #6

  Pro Marczina – Moc pekne. Nemohl bys prosim Te zverejnit chema zapojeni + seznam soucastek+parametry soucastek. Dik Slimba.

Komentáře jsou uzavřeny.