Domů > Nezařazené > Revolution V2 – jedna z prvních ukázek

Revolution V2 – jedna z prvních ukázek

26.05.2011

Před necelým týdnem jsem v tomto příspěvku informoval o novém Modu Revolution V2 z Čínské produkce a dnes mi přišel email s jednou z prvních ukázek a takových „recenzí“ na tento výrobek.

Z videa mám já osobně celkem radost, protože jen na obrázku vypadá vše trochu jinak než to může být ve skutečnosti. Co mě překvapilo (už ne tak mile) je celková velikost tohoto Modu. Prostě mi připadá na to co obsahuje příliš velký.  Upřímně jsem čekal, že bude menší a tím pádem kompaktnější.

Další věc co mi trochu kazí dobrý dojem z tohoto vaporizeru je ta integrovaná svítilna 😀 .

Jasně, je to čína, rozumím tomu, že se snažili přístroji dodat nějakou přidanou hodnotu, ale …

No třeba se to nelíbí jen mě a ostatní budou nadšeni z toho, že mají vaporizer a svítilnu v jednom. Naštěstí se dá vypnout a tak to není až takový problém.

Opravdu jsem rád, že další světýlka se už nekonají (jak je tomu u většiny zařízení Made in China zvykem) .

Další věc, která je podle mě zbytečná je objem lahvičky na liquid – bývá takovým nepsaným pravidlem, že integrované Juice Feed systémy mají většinou objem kolem 3ml. Proč zde je 6ml, nevím a přijde mi to zbytečné. Velká část uživatelů na které míří tento systém jsou už spíš ti zkušenější a zkoušející a tak mi přijde objem integrované lahve zbytečně velký.

Ale třeba to je jen můj pohled na věc. Potom by i celý vaporizer byl asi trochu menší. Ale co už. Buďme rádi za to co je 🙂 .

A teď už slíbené video (od NicFitNation.com).

 


 

DOPLNĚNO:
Našel jsem jednu zajímavou informaci o tomto produktu – údajně nelze používat s LR atomizery a ani cartomizery. Nevím teda proč by toto omezení bylo, ale podle všeho se při pokusu o použití celý Mod vypne a je nutno ho nějakou formou zapnout přes USB.
Má to být nějaká „ochrana“ baterie.
Tak nevím , ale celkem nechápu ……

Informací je ale zatím velmi málo, tak je možné že se jednalo jen o vadu konkrétního kusu. Počkám tedy na více uživatelských informací, ale pokud Mod dělá podobné věci, tak nemá smysl přemýšlet nad nákupem, protože potom za tu cenu prostě nestojí.
Na webu výrobce je psáno, že podporuje jak atomizery tak cartomizery, ale zahlédl jsem už i informaci, že s atomizery nespolupracuje. Bohužel bez bližšího přiblížení problému.
Jak už jsem řekl, je to novinka a informací zatím mnoho není. Ale určitě budu sledovat dění kolem tohoto typu.

Categories: Nezařazené Tags:
 1. tinejhorsi
  23.08.2011 na 21:27 | #1

  Pořídil jsem si tento mod, takže dodám základní iformace.

  Základní parametry opsány z webu dodavatele
  ————————
  Rozměry: 50x98x26 mm
  Kapacita baterie: 1400 mAh
  Nabíjecí doba: 5-8 hodin
  Vstupní napětí: 4.5V~6.5V
  Provozní napětí: 3.7V
  ————————
  Plastové pouzdro váží +- jako eGo (pouze odhaduji porovnáním, nemám doma váhu a vzhledem k práci ani moc dobrý odhad pod 5kg) 3 ledky informující o kapacitě baterie, spínač, 3polohový přepínač On, Off, Anion (blikač), vloženou lahvičku s jehlou, krytku závitu (kterou můžu nejspíš rovnou vyhodit, stejně ji někde potratím) a pouzdro na cartomizer. Zavírání lahvičky a cartomizeru není zrovna ideálně řešené a je jen otázkou času kdy se ulomí.

  Nahoře není lampička, byla by alespoň dobrá na hledání spadlé atty pod stůl, ale Anion – šestibarevný blikač na kolo, k čemu? To opravdu netuším…

  Lahvinka má obsah 10 ml v balení i s náhradní jehlou. Lahvinka 10ml by se mohla mnohým zdát přehnaná, ale já za den stáhnu cca 6ml, proto vítám to, že nemusím tahat po kapsách další lahvičky a trnout abych je někde nezapoměl či neztratil.

  Přibaleny byly cartomizery 510 snadné plnění, z mého pohledu ty nejméně vhodné, ale je možné že se pletu, pletu se často a rád.

  Šroubení pro 510, v něm 4 malinkaté zářezy pro přívod vzduchu, liquid nikde neprosakuje, ale díky této konstrukci je větší odpor při kouření.
  cartomizer 510XL, atty 510, atty 510LR, doplňování naprosto spolehlivé, vše kouří jak má.

  Kombinace 1400mAh, atty 510LR, rezervní atty zastrčené zespod, 10ml liquidu, znamená prostě, že dopledne přežiju bez stresu, jen s touhle krabičkou.

  Mohu doporučit. (Alespoň prozatím)

 2. tinejhorsi
  24.08.2011 na 19:50 | #2

  Tak ještě doplnění… Cartomizer 510 je použitelný, ale spíš plní funkci atomizeru než cartomizeru, vybrán byl nejspíš proto, že 510XL se nevleze do spodního pouzdra a atty jen s krátkým driptipem, nebo čert ví proč. Kouřit se to rozhodně dá.

  Anion (blikač) se kupodivu ukázal jako vhodný doplněk na noční návraty z restauračního zařízení, držený v ruce do cesty, svítící dozadu… Neopilý řidič má daleko větší šanci Vás nepřejet…

  Dodavatelem udává baterie 1400mAh, nejspíše odpovída (nemám to jak proměřit), ale za dobu co vykouřím dvě ega, dočista-dočista, s atty stále jede a dýmí.

  Použití VG liqudu, vyžaduje o něco větší trpělivost a stisk při doplňování, neb jehla má malý průměr.

  S černou atty a driptipem, Revolution V2 zdařile imituje vysílačku wakie-talkie.

 3. 24.08.2011 na 21:20 | #3

  Díky za doplnění informací.

Komentáře jsou uzavřeny.