Domů > Nezařazené > Vortex Clear Cartomizer

Vortex Clear Cartomizer

12.03.2011

Před necelým týdnem jsem zde publikoval video s ukázkou nových produktů chystaných do prodeje jedním z amerických prodejců ve kterém mě zaujal zvláště další typ clear cartomizeru a dnes mi přišlo další video s tímto produktem. Tentokrát o brzkém prodeji informuje prodejce GotVapes.

Kdypak asi budou k mání i na našem trhu? A budou vůbec někdy u nás k mání?

Categories: Nezařazené Tags:
 1. alexa
  12.03.2011 na 15:50 | #1

  Tedy moc pěkný, hlavně ty barevný.. 😉 Zajímalo by mě jak to funguje. Vidím dole spirálku s malým knotíkem, vidím ve středu trubičku, vidím uvnitř liquid, ale nechápu princip.. Doufám, že se brzy objeví nějaké podrobnější video. Musím poděkovat za uveřejnění… jak ty to děláš, že vždycky objevíš nějakou specialitku… 🙂
  Jinak jsem si všimla na stránkách GotVapes, že prodávají i náhradní trubice na cleary, to je přesně to, co bych teď dost potřebovala. Škoda že naši prodejci něco podobného nenabízejí.

 2. 12.03.2011 na 16:25 | #2

  No jak to funguje. Celkem jednoduše a v tom vidím tu sílu 🙂 .
  Na tom „kroužku jsou dole nad spirálkou vyvedený 2 trubičky (jsou vidět na tom obrázku videa) a ty dodávají liquid z prostoru liquidu na knot spirálky. Jednoduché …
  Ta trubička je v podstatě „sání dýmu“ . Sympatická je na tom právě ta spirálka dole (nepůjde do pusy horkej dým, což někomu vadí) a jednoduché plnění z vrchu.

  Jinak jak to dělám? Odpvěď je jednoduchá 🙂 .
  Snažím se sledovat novinky a poslední trendy ve světě, protože prodejci u nás než něco začnou prodávat tak ve světě je už opět něco nového, někdy lepšího 😀 .

 3. Shimi
  05.04.2011 na 15:39 | #3

  zajímavá věcička..a odpověď na tvou otázku sandy,jestli bude někdy u nás v prodeji??Pokud to není origo čínskej výrobek,tak ne nebude..naši prodejci přeci nebudou brát nic jínýho nežli zaručenou čínskou kvalitu,co kdyby to bylo někde ještě horší(i když to asi ani nejde) a navíc nenáročný český uživatel by to zase jen a jen poplival a zhanil..jako všechno s čim neumí zacházet:D

 4. 05.04.2011 na 17:10 | #4

  @Shimi
  No co na to říct?
  Z části máš bohužel pravdu i když bych řekl, že to myslíš tak trochu ironicky 😉 .
  Ono s CZ prodejcema je to asi trochu složitější.
  Asi by ani pro ně (myslím ty „normálně“, oficiálně fungující) nebyl až takovej problém nabídnout něco jiného než prodávají ostatní kolem nich, ale ….

  Uživatel u nás jde v první řadě po ceně a tu „výhodnější“ (alespoň na první pohled) mu bohužel dokáže nabídnout jen zboží z Číny.
  Takže prodejce by asi nákupem jinde nebyl schopen dosáhnout uspokojující marže, která musí být vzhledem k povaze zboží větší než marže v jiných oborech, protože i procento reklamací je prostě vyšší. Co už naděláme ….

  Ale zase na druhou stranu, dnes není v podstatě problém nakoupit sám kdekoli na světě, chce to jen chtít a nebát se. Za zeptání člověk nic nedá 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.