Domů > Nezařazené > Humorné chvilky e-kuřáka

Humorné chvilky e-kuřáka

05.03.2011

V tomto příspěvku trochu odlehčím a ukážu vám, že i v životě e-kuřáka můžou nastat opravdu velmi komické až srandovní situace a zvláště za předpokladu, že e-kuřák už není nejmladší a taky už nevidí jako rys.
Můj tchán je takovej poloviční e-kuřák. Prostě a jednoduše elektronickou cigaretu prokládá třeba ke kávě klasickou.
Před několika dny přišla manželka domů z návštěvy svých rodičů a povídá mi, že tchán by potřeboval nějaký nový liquid, protože toho co kouřil už má jen zbytek a ten co jsem mu tam nechal, je hnusnej a chutná jako olej.
Já na to odpověděl, že sice chápu, že někomu nemusí určitá chuť vyhovovat, ale že jsem mu tam nechával jen 2 lahvičky které mu při prvotním koštování celkem vyhovovali.
Ale dobře, povídám, něco mu připravím.
Další den jsem se tam stavil sám a mezi řečí došla debata i na to, co by chtěl za příchuť a tak podobně.
Dozvěděl jsem se, že mu to je celkem jedno, ať mu prostě něco donesu, že to co má je fakt hnusný. Vzal jsem teda svoje e-cígo a chtěl otestovat, protože se mi to nějak nezdálo.
Ptám se kde to má ten „humus“, protože na obvyklém místě žádnou povědomou lahvičku s liquidem nevidím. A on že přece tady…

Koukám na lahvičku a v tom mi to docvaklo.
Ptám se, kde jste to vzal? A on, že prej jsem to tam zapoměl a tak chtěl ochutnat. Prostě nekoumal co to je, viděl lahvičkou podobnou té od mých liquidů co jsem mu dal (obsah 5ml), průhledný obsah (dostal na zkoušku čirý liquid) a tak nečetl a kapal.
No ani se nedivím, že mu to chutnalo jako olej.

V té lahvičce byl totiž olej na promazání stříhacích nožů od stříhacího strojku na vlasy.
Myslel jsem že se roztrhnu při představě, jak si kape olej do atomizeru a snaží se to všechno nějak vyhulit 😀 .

Nejdřív nevěřil, ale když jsem mu přeložil nápisy z lahvičky, oba jsme se tomu zasmáli. Nemusím asi ani dodávat, že tchýně i manželka se smáli taky.

Z toho plyne ponaučení, nepoužívejte čirý liquid nebo čirý olej, zvláště ve spojení s hůře vidícími rodinnými příslušníky :D.

A co vy? Máte taky nějaký podobný trapas spojený s elektronickým kouřením?

Categories: Nezařazené Tags:
 1. alexa
  05.03.2011 na 21:20 | #1

  Chudák tchán, ještě že mu z toho nebylo blbě.. 🙂 No, tady vidíme, na co si ve stáří budeme muset dávat pozor. Jedna ze zásadních věcí je, pořídit si opravdu kvalitní brýle na čtení.. :-))

 2. marczin
  05.03.2011 na 21:44 | #2

  dost dobry vidim ze si tchana naležitě vážíš 😀

 3. 05.03.2011 na 21:46 | #3

  @marczin
  Jo možná to tak nevypadá, ale opravdu vážím 🙂 .

Komentáře jsou uzavřeny.