Domů > Nezařazené > Smart Cart V2.0

Smart Cart V2.0

02.03.2011

Už když jsem před časem četl, že se připravuje nějaká novinka (tenkrát avizovaná jako „Tank na 510“ jsem čekal a těšil se, protože to by byl opravdu záslužný čin pro e-kuřáky, ale hlavně pro mě.

Proč záslužný čin? Protože by se daly používat s tímto Tankem normální (standardní) atomizery na 510 a to by myslím vyhovovalo víc jak řešení s kuželovým T-atomizerem.

Ale proč o tom píšu?

Dnes mi přistálo v emailu opětovné upozornění na tuto novinku Smart Cart V2.0 od Gotvapes.com a tak jsem věnoval chvíli času i kouknutí na videopředstavení této novinky.

A ouha …

Sice to je asi lepší řešení jak standardní cartridge, ale …..

Proč mi to sakra připomnělo řešení, které jsem praktikoval před zhruba 3/4 rokem – Long patrona?

Tenkrát jsem taky spekuloval a zkoušel takový „Moding“ cartridgí a tak do standardní cartridge se dalo pérko z propisky, cartridge se naplnila liquidem a z chomáčku vatičky (nebo jiného materiálu) se udělala jen taková jakoby záslepka, chcete-li čepička.

Ano i tak jsem zkoušel (ostatně jako mnoho jiných) zvýšit kapacitu jednoho nakapání 😀

A novinka Smart Cart v2.0 mi toto období velmi rychle připomněla, jen v trochu lepším designu a provedení 🙂 .

Výhodou určitě je, že je vidět zbývající množství liquidu v cartridgi, ale ta vatička na konci jako ucpávka …. no nevím. Před 3/4 rokem by jsem asi skákal radostí, ale v dnešní době už v tom takovou inovaci nevidím. Bohužel…

Tím samozřejmě nechci říct, že je to špatné řešení, to ani náhodou, jen jsem čekal trochu něco jiného. Ale zase na druhou stranu, co jiného by se dalo tak nějak ukutit na standardní atomizer že?

Tak a zde jsou už nějaký videa s touhle věcičkou.

Samozřejmě nemůže chybět hned i nápad se změnou výplně za PTB

Categories: Nezařazené Tags:
Komentáře jsou uzavřeny.