Domů > Nezařazené > Zábava začíná – Aukce č.1

Zábava začíná – Aukce č.1

27.02.2011

Jak už jsem tady před časem psal, pohrával jsem si s nápadem uspořádat taky nějakou akci pro pobavení, protože nejen prací živ je člověk že? 🙂

A dnes už jsem konečně našel chvilku na realizaci jedné takové akcičky.

Vzhledem k tomu že se jedná o takového průkopníka, bude určitě nutno případně do budoucna pár věcí vyladit, ale co, žijeme jen jednou, tak pojďme na to.

O co se tedy jedná?

Počínaje dneškem začne běžet akce s názvem Aukce č.1 !!

Jednoduše řečeno, nabízím vám možnost si trochu zasoutěžit a pokusit se vyhrát v aukci (teda ty kdo mají zájem)  2x30ml liquidu.

Jak na to? Jednoduše, v uvedeném postu vložíte jako komentář svoji nabídku. Minimální příhoz bude zveřejněn přímo v postu aukce.

Doba trvání aukce – ta nebude předem určena, protože potom by případní zájemci jen spekulovali a čekali a tím pádem by veškerá zábava byla v ….. nedohlednu 😀

Ale nebojte, nebudu to zbytečně zdržovat a aukce určitě nebude trvat měsíc 🙂 . Konec bude některý den přesně ve 20:00 hod (podle mého času teda) 🙂 .

Cena za zboží bude splatná před odesláním a nepůjde odesílat na dobírku – to jen pro případné vtipálky.

Pokud by výherce zboží nezaplatil v dohodnutém termínu, zboží bude vráceno do další aukce.

Tak co, chcete se takto pobavit a případně nakoupit za lepší cenu? 😀

P.S. Pro příhozy je nutné být zaregistrován na tomto webu a uvádět jen pravé údaje – nějakou formou si u neznámých lidí tyto údaje třeba i ověřím 😉 .

Categories: Nezařazené Tags:
  1. alexa
    27.02.2011 na 14:41 | #1

    Moc pěkný, tak držím palce tobě i nám uživatelům, aby se aukce chytla a aby jsme se pobavili všichni.. dobrý nápad Sandy.. (dala bych palec nahoru, ale nemáš tu žádný smajly..;-) ).

Komentáře jsou uzavřeny.