Domů > Nezařazené > ProVape-1

ProVape-1

20.11.2010

Recenze od GrimmGreena na tento velmi zajímavý produkt a nějaké další informace naleznete v příspěvku.

Tento nerezový PV od americké společnost ProVape je jedním z těch velmi slušných zařízení, ale pro mě osobně nemá až takovou krásu, protože je jako mnoho jiných opět protkán elektronikou. A to je jak známo věc, která se může někdy až velmi rychle pokazit.

Ale co je určitě plusem tohoto zařízení je to, že výrobce na něj poskytuje doživotní záruku (samozřejmě se záruka nevztahuje na atomizer a baterie).

A nyní trochu údajů z webu výrobce, které se týkají bezpečnostních pojistek zařízení:

Druhé bezpečnostní vypínání – Pokud je tlačítko zmáčknuté po dobu 16 sekund nebo déle ProVape-1 se vypne na dobu, než se tlačítko opět uvolní.

Toto nastavení by vás a toto zařízení mělo chránit v situaci, kdy by došlo k nechtěnému sepnutí v tašce nebo kapse.

Přístroj má dále tepelný monitorovací systém, který vypne přístroj, pokud zjistí vysoké teploty. Jakmile přístroj vychladne, tak se opět přepne do stavu normální funkčnosti (Pozn.: jaké to jsou ale teploty mi není známo).

A aby toho monitoringu nebylo málo, tak ještě má přístroj speciální monitorovací okruh, který neustále sleduje hodnoty přístroje a pokud vyhodnotí, že něco není v pořádku s jeho systémy, tak se celý přístroj kompletně vypne.

No přátelé nevím, ale zdá se mi to moc elektroniky najednou.

Já osobně bych měl strach, co si to na mě ta elektronika vymyslí a že si nakonec ani nezakouřím 🙂 .

Pozn.: Ale třeba jsem si vše jen špatně přeložil a je to trochu jinak. To už nechám na vás a vašem bádání.

Tak co? Chtěli byste takovou mašinku?

Pokud se vám to zdá ještě málo elektroniky, tak věřte, že stejný výrobce má jako novinku ještě většího „robota“ 🙂 . Ale to zase příště….


Categories: Nezařazené Tags:
Komentáře jsou uzavřeny.